Pátek

3. května 2024

Nyní

15°

Zítra

17°

Svátek má

Společnost 4IGV hledá projektového manažera

6. 4. 2023

Společnost 4IGV, což je specialista na automatizaci intralogistiky, do svého týmu hledá projektového manažera / projektovou manažerku. Podrobnosti o tomto místu říká Radka Zobaníková, business and marketingová managerka společnosti 4IGV.

Společnost 4IGV, která se zabývá automatizací logistiky a je dodavatelem autonomních paletových vozíků, hledá vhodného kandidáta na pozici Projektový manažer.

Náplň práce:

  • Vyhledávání obchodních příležitostí a získávání projektů
  • Účast na jednáních s klienty a dodavateli
  • Sestavení a dodržování projektů v oblasti robotizace a automatizace interní logistiky
  • Finanční vyhodnocování projektů
  • Zpracovávání zadávací a technické dokumentace
  • Komunikace s kolegy napříč odděleními
  • Návrhy řešení nápravných opatření
  • Zpracování písemných reportů o stavu prací na projektech
  • Realizace a implementace projektů

Požadavky na kandidáta:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického nebo IT směru
  • 3-5 let praxe na obdobné pozici
  • Anglický jazyk na základní úrovni
  • Znalost práce na PC – MS Office
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Technickou zdatnost a logické myšlení
  • Ochota vzdělávat se v oboru
  • Samostatnost a dovednost týmové spolupráce
  • Komunikační a organizační schopnosti
  • Výpis z rejstříku trestů

4IGV nabízí:

  • Stabilní práci na HPP v rostoucí společnosti
  • Velmi zajímavé platové ohodnocení (fix + bonusy) - dle zkušeností a praxe
  • Příjemné pracovní prostředí
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost práce na home-office
  • Služební auto i k soukromým účelům
  • Služební mobil i k soukromým účelům
  • Notebook a telefon
  • Firemní akce
  • Místo pracoviště: Praha – Horní Počernice

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na e-mail zobanikova@4IGV.cz. Firma Vás bude v nejbližší době kontaktovat.

Tento článek je komerčním sdělením. Chcete také touto atraktivní formou zveřejnit vaši nabídku zaměstnání v logistice? Kontaktujte nás: petr.neckar@logistika.tv, mob. 777 283 600.